Wypożyczalnia samochodów Słupsk

Nasza oferta skierowana do osób fizycznych i firm. Posiadamy punkt odbioru aut w Sławnie. Ogromną zaletą naszego wynajmu samochodu przejrzyste warunki, minimum formalności, niska kaucja i atrakcyjne ceny.

W swojej bazie w Sławnie posiadamy auta osobowe, dostawcze, busy i vany 7-9 osobowe. To nowe auta, takich marek, jak: Skoda, Fiat, Dacia, Mercedes i Hyundai. Dzięki temu dostarczamy Państwu zarówno samochody ekskluzywne i ekonomiczne.

Wynajem samochodów Sławno

Sławno jest pięknym miastem położonym w woj. zachodniopomorskim. Znajduje się niecałe 20 km od morza Bałtyckiego i 25 km od Słupska. Przez miasto to przepływa rzeka Wieprza i struga Moszczenica. W tym regionie kaszubskim położonych jest wiele zabytków. Do największych zabytków Sławna zaliczamy: Brama Koszalińska, Czołg z minionej epoki i pomnik poświęcony pamięci Wyzwolicieli, Kościół Wniebowzięcia NMP w Sławnie, Ratusz z XX wieku w stylu neobarokowym, Pomnik Chrystus przybywa do Sławna oraz deptak miasta na ulicy Basztowej.  Historycznie leży na Pomorzu Zachodnim, choć w średniowieczu było także częścią Pomorza Gdańskiego (patrz niżej).

Wypożyczalnia samochodów Darłowo i Jarosławiec

W pobliżu znajdują się inne nadmorskie miasteczka, do których możemy dostarczyć samochód: Darłowo i Jarosławiec.

Oferujemy Państwu podstawienie auta pod wolny adres w Sławnie i okolicy. Nasza oferta to wynajem samochodów osobowych, dostawczych, busów i Vanów.