Wypożyczalnia samochodów Słupsk

Wynajem samochodów Sławno

Nasza firma obsługuje również Sławno (zachodniopomorskie). W pobliżu znajdują się również nadmorskie miasteczka, do których możemy dostarczyć samochód: Darłowo i Jarosławiec. Ogromną zaletą naszego wynajmu samochodu przejrzyste warunki, minimum formalności, niska kaucja i atrakcyjne ceny. Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 785-064-161

Sławno jest pięknym miastem położonym w woj. zachodniopomorskim. Znajduje się niecałe 20 km od morza Bałtyckiego i 25 km od Słupska. Przez miasto to przepływa rzeka Wieprza i struga Moszczenica. W tym regionie kaszubskim położonych jest wiele zabytków. Do największych zabytków Sławna zaliczamy: Brama Koszalińska, Czołg z minionej epoki i pomnik poświęcony pamięci Wyzwolicieli, Kościół Wniebowzięcia NMP w Sławnie, Ratusz z XX wieku w stylu neobarokowym, Pomnik Chrystus przybywa do Sławna oraz deptak miasta na ulicy Basztowej. Historycznie leży na Pomorzu Zachodnim, choć w średniowieczu było także częścią Pomorza Gdańskiego.

Wypożyczalnia samochodów Darłowo i Jarosławiec

W pobliżu znajdują się inne nadmorskie miasteczka, do których możemy dostarczyć samochód: Darłowo i Jarosławiec.

Oferujemy Państwu podstawienie auta pod wolny adres w Sławnie i okolicy. Nasza oferta to wynajem samochodów osobowych, dostawczych, busów i Vanów.