Wypożyczalnia samochodów Słupsk

Jakich dokumentów potrzebuję, aby wynająć samochód?

ODP: Do wynajmu wystarczą 2 dokumenty ze zdjęciem. Formalności to zaledwie 10 minut 🙂


Czy pobieracie kaucje i jakiej wysokości?

ODP: Tak, pobieramy kaucje. Przy pierwszym najmie w naszej firmie kaucja wynosi tylko 1000zł, przy każdym kolejnym 500zł. Kaucję najlepiej wnieść w gotówce, wówczas zwracamy ją również w gotówce od razu w momencie zdania wynajętego pojazdu.


Czy aby wynająć samochód potrzebuję karty kredytowej?

ODP: Nie, jesteśmy jedną z niewielu wypożyczalni, która nie wymaga karty kredytowej aby wynająć samochód. Więcej o zagrożeniach związanych z wynajmem przy użyciu karty kredytowej przeczytasz na naszym blogu: Wynajem samochodu w Słupsku bez karty kredytowej


Od ilu lat mogę wypożyczyć samochód?

ODP: Aby wynająć samochód musisz posiadać minimum 20lat (min.2lata prawo jazdy). Samochody klasy premium i sportowe od 25 lat (min.5lat prawo jazdy).


Czy jest limit kilometrów?

ODP: Limit kilometrów w przypadku aut osobowych wynosi 400km/dobę (powyżej +0,50zł/km). W przypadku busów dostawczych, osobowych i autolawety limit wynosi 500km/dobę (możliwość dokupienia pakietów +500km/+100zł).


Czy mogę wyjechać za granicę Polski wynajętym u Was samochodem?

ODP: Tak, jest taka możliwość, natomiast koniecznym jest wcześniejsza informacja i uzyskanie zgodny. Wiąże się to z jednorazową dopłatą +100zł.


Czy istnieje możliwość podstawienia pojazdu na lotnisko w Gdańsku?

ODP: Tak, istnieje taka możliwość. Koszt podstawienia zależna jest do długości najmu pojazdu. Powyżej 14dni to koszt 99zł, od 10 do 14dni 199zł, od 5 do 10dni 299zł, poniżej 5dni 399zł.