Wypożyczalnia samochodów Słupsk

Nasze pojazdy możesz wynająć i zdać w Lęborku. W pobliżu Lęborka położone się inne nadmorskie miasta, takie jak: Łeba, Dąbki, Smołdzino i Kluki. Tutaj również realizujemy wynajem samochodów, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, szczególnie w okresie wakacyjnym. Zadzwoń wcześniej i zarezerwuj samochód na swoje wymarzone wakacje już dziś.

Zapytaj o szczegóły telefonicznie: 785-064-161

Lębork jest kaszubskim miastem położonym w woj. pomorskim. Znajduje się pomiędzy Wejherowem, a Słupskiem, niecałe 30 km od morza Bałtyckiego. W jego pobliżu znajduje się Jezioro Lubowidzkie. Posiada ono średniowieczne zabytki i historię, w tym zabudowy sprzed XIV wieku. Do największych zabytków Lęborka zalicza się: Baszta (nr 24, nr 27, Kwadratowa i Bluszczowa), Zamek krzyżacki, Kościół św. Jakuba, Ratusz, Galeria Jakubów, Kościół NMP Królowej Polski, Plac pokoju, Młyn i Dom młynarza, Kamienice, Spichlerz Solny oraz mury miejskie i zabytki na ulicy Basztowej (zabytki śladami średniowiecza). Okolica Lęborka jest bardzo ciekawa i obfituje w rożnego typu atrakcje i miejsca historyczne, do których dojechać najlepiej wynajętym w naszej wypożyczalni samochodem.

Wypożyczalnia samochodów Lębork

Rezerwacja telefoniczna +48 785-064-161


Wynajem samochodów w Łebie

W pobliżu Lęborka położone się inne nadmorskie miasta, takie jak: Łeba, Dąbki, Smołdzino i Kluki. Tutaj również organizujemy wynajem samochodów, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, szczególnie w okresie wakacyjnym czerwiec-wrzesień na Pomorzu brakuje wolnych samochodów. Zadzwoń wcześniej i zarezerwuj samochód na swoje wymarzone wakacje już dziś.

Połączenia:

Dane adresowe:

Adres: Chopina 11/3

84-300 Lębork