Wypożyczalnia samochodów Słupsk

Jesteś poszkodowany w stłuczce lub wypadku drogowym? Nie możesz dalej poruszać się swoim samochodem?

Trafiłeś IDEALNIE !

Jeśli takie zdarzenie nie nastąpiło z Twojej winy, to u nas otrzymasz ZUPEŁNIE DARMOWE auto zastępcze z OC sprawcy.

Taką ofertę gwarantuje wypożyczalnia samochodów AutoPARK, która dobierze dla Ciebie odpowiedni samochód oraz zajmie się wszystkimi formalnościami.

ierowcy czasami uczestniczą w stłuczkach i wypadkach drogowych, które sprawiają, że nie mogą dalej poruszać się swoimi samochodami. Jeśli takie zdarzenie nie nastąpiło z ich winy, to za darmo mogą otrzymać auto zastępcze z OC sprawcy wypadku.

Taką ofertę gwarantuje wypożyczalnia samochodów AutoHasan, która zajmie się wszystkimi formalnościami. Na życzenia naszych Klientów rezerwujemy bezpłatny samochód zastępczy, a następnie dbamy o jego podstawienie w dowolne miejsce na terenie Słupska i okolic(Lębork, Sławno, Ustka).

Auto zastępcze Słupsk

Oferta wypożyczalni aut zastępczych w Słupsku

W Państwa imieniu zajmujemy się rozliczeniem z Towarzystwem Ubezpieczeń sprawny zdarzenia drogowego. Udaje się nam obsługiwać wynajem aut zastępczych z OC sprawcy z takich zakładów ubezpieczeniowych, jak: AXA, AVIVA, COMPENSA, BENEFIA, MTU, GENERALI, T.U.W., ERGO HESTIA, TUW, WARTA, ALLIANZ, PROAMA, LINK4, LIBERTY i wielu innych.

Do naszych samochodów osobowych, dostawczych, busów i vanów jesteśmy w stanie zapewnić: foteliki dla dziecka, wynajem kierowcy, klimatyzację oraz inne udogodnienia.

Wszystkie wynajęte samochody,w ramach programu „darmowy wynajem z OC sprawcy wypadku”, dostarczamy na wskazane przez Państwa miejsce, nawet godzinę po rezerwacji.

Auto z ubezpieczenia

Nasza flota posiada nowoczesne samochody w świetnym stanie technicznym, zarówno ekskluzywne i ekonomiczne. Do dyspozycji klientów są samochody osobowe, dostawcze oraz busy i vany 7-9 osobowe.

Oferta „Samochód zastępczy z OC sprawcy” organizowana jest w wielu miastach w województwie pomorskim – Słupsk, Sławno, Lębork, Ustka i okolice.

Pamiętaj:

  1. W ramach obowiązującego prawa możesz wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji bądź wypadku do momentu naprawy Twojego auta. Dzieje się tak, gdy samochód jest Ci potrzebny zarówno do celów prywatnych bądź zawodowych.
  2. Nie masz potrzeby informować sprawcę wypadku czy jego firmę ubezpieczeniową, gdzie wypożyczysz auto zastępcze
  3. Samochód zastępczy musi być tej samej klasy, co Twój (który uległ uszkodzeniu). Pomagamy w doborze odpowiedniego auta.
  4. Ubezpieczyciel nie może ustalać limitów stawki wynajmu auta zastępczego i przejechanych km.

Nasza wypożyczalnia z OC sprawcy w Państwa imieniu kieruje sprawę do firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku o zwrot poniesionych kosztów za wynajem samochodu zastępczego. Gwarantujemy Państwo, że zupełnie nic nie zapłacą Państwo za pojazd zastępczy.