Wypożyczalnia samochodów Słupsk

Dzieci nie lubią siedzieć w miejscu, wszystko je interesuje i atrakcyjne zagospodarowanie czasu podczas urlopu to klucz do zadowolenia dziecka i kilku wolnych minut relaksu dla rodziców. Ustka nastawiona jest na rodziny z dziećmi, w samym mieście znajdziesz wiele atrakcji i możliwości spędzania czasu na dobrej zabawie. Podpowiadamy, które miejsca warto odwiedzić z maluchami. W części z nich również możesz poczuć się jak dziecko, uwolnić swoje emocje i po prostu dobrze się bawić!

Megalandia

Dmuchane zjeżdżalnie i inne atrakcje w Megalandia

Megalandia , czyli wszystko mega, stworzone przez tajemniczego czarodzieja Megaliusza, miejsce, które kochają dzieci. Mogą bawić się do woli na wielkich dmuchanych zamkach, grać w najlepsze gry bez ograniczeń i konieczności wrzucania pieniążka. Mogą przytulić się do dwumetrowego misia Megatulisia. Wszystkie przedmioty są mega, wielki smoczek, butelka, grzyby, suszarka, klocki i całe mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. W zaczarowanej krainie świat nabiera innych barw, czas staje w miejscu, maluchy czują się jak w raju, a rodzice mogą zrelaksować się na hamakach pośród zieleni.

Park Linowy

To kolejne miejsce, w którym aktywnie i z mnóstwem śmiechu spędzisz czas z dziećmi. W sosnowym lesie, 50 metrów od morza, na żądnych przygód czeka 60 atrakcji, w tym trasy o różnym stopniu trudności, dla odważnych i dla tych, którzy wolą mniejsze dawki adrenaliny. Specjalna trasa dla dzieci, już od lat czterech. W jej skład wchodzą m.in.: skok indiański, tunel siatkowy, huśtawki. A dla rodziców, którzy chcą się zmierzyć z własnymi lękami, trasa o wysokim stopniu trudności. Świetny sposób na rozładowanie emocji i dużą dawkę adrenaliny, i można zaimponować odwagą swoim dzieciom.

Leśna ścieżka dydaktyczna Orzechowska Wydma

To pomysł na dłuższy spacer w niezwykłym otoczeniu. Spacer średnim tempem zajmuje ok 1,5 godziny i wiedzie przez częściowo utwardzoną, paraboliczną wydmę. Szczyt wydmy mieści się na wysokości 23 metrów nad poziomem przyległej równiny przymorskiej. Widoki są niezapomniane. Podczas spaceru można podziwiać niezwykłość południowej części wybrzeża. Oddychać świeżym powietrzem i podziwiać cuda natury, m.in. sosny z powykręcanymi od wiatrów pniami. Widoki można podziwiać z platformy widokowej. Utworzona jest również ścieżka rowerowa, ale rowerem dojedziesz tylko do pewnego miejsca. Jednak warto wziąć tą trasę pod uwagę, jeśli zamierzasz spędzać czas na rowerze.

Kina

W okresie urlopowym wreszcie można nadgonić zaległości kinowe i dobrze bawić się wraz z dziećmi. W Ustce znajdują się dwa kina. Jedno tradycyjne, a drugie 7D max. To pierwsze mieści się przy ulicy Marynarki Polskiej 82. I ma specjalną ofertę dla najmłodszych, a przy tych animacjach z pewnością i dorośli nie będą się nudzić. Kino 7D max mieści się przy tej samej ulicy, Marynarki Polskiej 29. W tym kinie na własnej skórze poczujesz wachlarz emocji. Widz każdym zmysłem odczuwa zmiany na ekranie. Muska go powietrze, zmienia się pozycja, na jego nos działają różne zapachy. To świetna propozycja na aktywne spędzenie czasu całą rodziną.

Adres: Marynarki Polskiej 82, 76-270 Ustka

Park Wodny Redzikowo pod Słupskiem: Aquapark i Go karty

Baseny, kręgielnia, odnowa- to tylko część atrakcji dla małych i dużych w Parku Wodnym Redzikowo. Miłośnicy wodnych przygód znajdą tu różne możliwości spędzania czasu. Jest basen sportowy i rekreacyjny- idealny również dla osób, które nie opanowały umiejętności pływania. Wyposażony w leżaki z hydromasażem i gejzery. Dla najmłodszych atrakcyjny, specjalnie dla nich stworzony wodny plac zabaw. Na terenie Parku Wodnego Redzikowo pograsz także w kręgle i zjesz smaczny posiłek. Poza tym Go karty, czyli dobra zabawa dla całej rodziny. I co ważne godzina w Parku Wodnym to 70 minut, a na każdą kolejną zniżka i dodatkowo jeszcze rabat na kręgle.

Adres: Redzikowo 16b, 76-200 Słupsk

Podsumowanie

Do wszystkich atrakcji możesz dotrzeć wypożyczonym u nas samochodem, zadzwoń pod: 785-064-161 i zarezerwuj już teraz. W Ustce spędzisz atrakcyjnie czas, bez względu na to czy świeci słońce i żar leje się z nieba, czy pada deszcz i temperatura nie rozpieszcza.