Wypożyczalnia samochodów Słupsk

Wypożyczenie samochodu w Słupsku to wygodne rozwiązanie w czasie podróży służbowej, w razie awarii własnego samochodu i w czasie urlopu w Ustce i pobliskich miejscowościach.

Nie wynajmiesz samochodu bez karty kredytowej

Praktycznie każda wypożyczalnia sieciowa w naszym mieście lub zagranicą wymaga posiadania karty kredytowej, na której blokowana jest wysoka kwota kaucji. Dla wielu osób jest to zaskoczeniem i utrudnieniem, albowiem nie każdy posiada taką kartę lub chce podawać jej dane tym samym pozwalając na dostęp do własnych środków praktycznie bez ograniczeń.

Zagrożenia dla klienta po udostępnieniu karty kredytowej

W przypadku wypożyczania aut za granicą eksperci zalecają korzystanie z kart kredytowych o mniejszym limicie środków, aby nie stać się ofiarą większego oszustwa lub kradzieży. Przede wszystkim należy pamiętać, aby co najmniej przez kilka tygodni dokładnie obserwować transakcje na koncie karty. Przede wszystkim trzeba sprawdzać, czy kaucja za wypożyczenie auta została zwrócona. Poza tym należy nadzorować, czy wypożyczalnie nie pobrały pieniędzy za rzekome uszkodzenia pojazdu, jakich miał dokonać klient.

Należy pamiętać też o tym, że zablokowane na karcie środki zostaną zwrócone dopiero po kilku dniach, a nawet kilku tygodniach. Przez ten cały czas Twoje środki na karcie są zablokowane i nie będziesz mógł ich użyć.

 

Wynajem samochodu w Słupsku bez karty kredytowej tylko u nas !

Na szczęście nasza wypożyczalnia samochodów umożliwia wynajem bez posiadania karty kredytowej, wystarczy że wpłacisz kaucje na czas wynajmu samochodu. W momencie jego zwrotu Twoja kaucja zostanie od razu zwrócona.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wynajmu bez karty kredytowej.