Wypożyczalnia samochodów Słupsk

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ WYBRANEGO AUTA W DOGODNYM DLA CIEBIE TERMINIE!

Warunki wynajmu:
* Dwa dokumenty ze zdjęciem
* Kaucja zwrotna 500zł (Stali klienci bez kaucji)
* Najem od 1 do 3 dni = limit 400km/dzień
* Auta klas Premium wiek min.30lat (Nie dotyczy stałych klientów)

Zajmujemy się wynajmem aut osobowych, busów i dostawczych. Wszystkie nasze auta są ubezpieczone oraz w odpowiednim stanie technicznym, który kontrolujemy przez cały czas. Dzięki temu udaje się nam dostarczać Klientom sprawne i komfortowe pojazdy, z których użytkowania można być w pełni zadowolonym. Dopasowujemy się do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta, oferując zarazem wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Doradzamy także w wyborze idealnego samochodu.

Korzyści jakie zapewnia nasza wypożyczalnia aut Słupsk to: elastyczne warunki wynajmu, przejrzyste umowy, bogata flota samochodowa, atrakcyjne stawki wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego, pełen pakiet ubezpieczeń, wynajem kierowcy, auta z klimatyzacją i wynajem auta zastępczego z OC sprawcy wypadku.

Wynajem aut Słupsk krótkoterminowy

Wypożyczalnia aut Autohasan oferuje korzystny wynajem krótkoterminowy (od 1-30 dni). Spełniamy w ten sposób potrzeby Klientów, którzy poszukują samochodu na krótki okres czasu, na przykład na urlop, wyjazdy biznesowe i wiele innych. Oferujemy również wynajem samochodu w Ustce w sezonie wakacyjnym.

Wynajem średnio i długoterminowy auta

Naszym klientom oferujemy wynajęcie auta na okres dłuższy, od powyżej miesiąca do kilku lat. To często dla przedsiębiorca lepsza alternatywa od leasingu. Zawsze gwarantujemy jasne warunki najmu oraz pomoc w doborze samochodu, obsługę serwisową, niezbędne ubezpieczenia i dodatkowe wsparcie. Taka oferta to dla wielu firm możliwość taniego poszerzenia swojej floty samochodowej – bez konieczności zakupowania nowego auta.

Dodatkowo zapewniamy wynajem auta z OC sprawcy wypadku!

Wypożyczalnia AutoHasan w mieście Słupsk i okolice

Słupsk to miasto położone w województwie pomorskim, liczące około 100 tys. mieszkańców. Stanowi ważny ośrodek przemysłowy, szczególnie rynek gospodarczy rozwija się w branży: samochodowej, obuwniczej, maszynowej, produkcji tworzyw sztucznych i okien. Przez miasto przepływa rzeka Słupia. Znajduje się w nim wiele zabytków średniowiecznych, na przykład: Brama Młyńska, Baszta Czarownic, Nowa Brama oraz pewne fragmenty murów obronnych.

Wysokim zainteresowaniem cieszy się również budowa Młyna Zamkowego, Spichlerz Richtera oraz Zamek Książąt Pomorskich. Czas powstawania tych budowli ocenia się od XIII do XV wieku. Natomiast te nowsze zabytki Słupska to przede wszystkim kamienice miejskie przy ulicy Armii Krajowej i Sienkiewicza, mieszczańskie wille i Apteka Dworska. W mieście znajduje się także słupski Ratusz. W pobliżu znajdują się również inne miasta, jak Lębork, Ustka i Sławno, do których przybywa wielu turystów i klientów biznesowych.

Wypożyczalnia aut Słupsk Autohasan współpracuje zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmowymi. Dostarczamy samochody na wycieczki, przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe oraz jako auto zastępcze z OC sprawcy wypadku.